روشویی کابینت گروه تولیدی توتیا
روشویی کابینت گروه تولیدی توتیا
مرداد ۲۶, ۱۳۹۵
فلوتر شناوردرصنعت ساختمان
مرداد ۲۶, ۱۳۹۵

شیرالات بهداشتی ایمنی و کنترل

شیرالات بهداشتی  ایمنی و کنترل در صنعت ساختمان

در اینجا می پردازیم به مبحث شیرآلات بهداشتی  که انواع مختلف دارند اطلاعات کلی درباره شیرآلات بهداشتی  در دانستنی ها  قرار گرفته است همچنین درمورد  اطلاعات مشتریان در قسمت شیرالات بهداشتی  را می توانید در منوی بانک اطلاعات ساختمان  انتخاب نمائید و مشتری مورد نظر خود را بیابید  در هر صورت اگر سوالی راجع به مشتریان شیرآلات بهداشتی دارید به صفحه ارتباط با ما در سایت مجله نوین روز مراجعه کنید در غیر اینصورت می توانید با شماره های ۶۶۵۲۱۶۴۱-۶۶۵۲۱۵۴۱ تماس حاصل فرمائید.

این شیرها به منظور ایجاد ایمنی در کاردستگاه ها در تأسیسات بهداشتی و گرمایی ساختمان به کار می روند. دارای انواع و اقسام زیادی هستند که در این بخش به دو نوع آن، یعنی شیر اطمینان و شیر شناور می پردازیم.  شیر اطمینان یا شیر رها کننده، برای کنترل فشار آب گرم کن ها و جلوگیری از خطرات ناشی از افزایش فشار آنها از این شیر استفاده می شود که در موقع بالارفتن فشار و یا درجه حرارت به طور اتوماتیک بازشده و مقداری از آب یا بخار را خالی می کند. این شیر در انواع کنترل کننده فشار، کنترل کننده درجه حرارت و کنترل کننده فشار و درجه حرارت ساخته شده و در بالای آب گرم کن نصب می شود.

شیرآلات بهداشتی علاوه بر دیدن عکسها شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات مشتریان به لینک های زیر مراجعه فرمایید: با ما همراه باشید

شیرآلات

شیرآلات بهداشتی

[us_image_slider ids=”14910,14911,14912″ autoplay=”1″ autoplay_period=”3000″]
مطالب مشابه و پیشنهاد شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو